Про нас

Підприємство Тойота Центр Кропивницький «Мотор-Олві» — офіційний дилер з продажу та технічного обслуговування автомобілів марки Toyota в Кіровоградському регіоні розпочав свою роботу з листопада 2007 року. За цей час власниками автомобілів Тойота стали понад 2500 клієнтів, кількість автомобілів, які знаходяться на технічному обслуговуванні становить понад 5000 авто. Підприємство є 3С-центром, воно володіє власним автосалоном, сучасною сервісною станцією і складом запчастин.

В 2020 році Тойота Центр Кропивницький «Мотор-Олві»отримав нагороду Ichiban. Міжнародна премія Ichiban, започаткована у 2007 році, у перекладі з японської означає «номер один». Щороку її присуджують найкращому дилерському центру Toyota в країнах Європи, що демонструє високий рівень надання послуг і клієнтоорієнтованість.

Через пандемію коронавірусу церемонія нагородження Ichiban 2020 відбулася у віртуальному форматі. 3 липня найкращі дилерські центри Toyota приєдналися до трансляції з головного офісу «Тойота Мотор Європа» у Брюсселі. Співробітники «Мотор-Олві» також зібралися у дилерському центрі Toyota, щоб отримати нагороду і відсвяткувати перемогу у рідних стінах.

«Хоч цьогорічна церемонія проводиться онлайн, наша основна мета залишається незмінною — ми зібралися тут для того, щоб визнати ваші досягнення нагородженням премії Toyota 2020 Ichiban», — зазначив Метт Гаррісон, виконавчий віцепрезидент Toyota Motor Europe.

Японське слово «Ichiban» запозичене з вислову «Okyaku sama Ichiban», котрий перекладається як «клієнт — понад усе». Щоб обрати найкращих, цього року дилерські центри Toyota також оцінювалися за рівнем залученості співробітників, рівнем ескалації скарг клієнтів, дотриманням принципів Кайдзен і впровадженням TSM ToolBoх.

!
До порівняння можна додати лише 3 автомобіля