ЯК ПРАЦЮЄ ПРОГРАМА

ОБЕРІТЬ РОЗМІР ПЕРШОГО ВНЕСКУ СПЛАЧУЙТЕ ЩОМІСЯЧНІ ПЛАТЕЖІ ЗРОБІТЬ ВИБІР НА ОСТАННЬОМУ ЕТАПІ
Ви обираєте своє авто та зручний розмір першого внеску від 30% вартості покупки. Та одразу після оформлення стаєте власником нової Тойота1. Ви сплачуєте дійсно комфортні щомісячні платежі та користуйтесь трьома безкоштовними ТО3. Через 3 роки Ви обираєте: залишити автомобіль собі, обміняти на новий автомобіль Тойота або продати автомобіль дилеру. Дилер ще на етапі продажу розрахує вартість, за якою готовий викупити автомобіль через 3 роки – на рівні 70% первинної вартості вашого автомобіля за дотримання погоджених умов.

1 За умови укладення кредитного договору, згідно з яким банк оплачує дилеру залишок вартості автомобіля, та внесення авансового платежу. Кредитує АТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК». Ліцензія НБУ №99 від 12.10.2011. Реєстраційний №149 в Державному реєстрі банків.

 

ОТРИМАЙТЕ ОПТИМАЛЬНІ УМОВИ

 

Умови

Toyota Кредит Toyota Легко
Щомісячні платежі Звичайні До 2 разів менше за Toyota Кредит
Додаткові комісії та платежі Можлива комісія банку та страхування життя Відсутні. Страхування КАСКО включено у тіло кредиту
Викуп авто дилером Без гарантії викупу Гарантія викупу за високою вартістю
Обмін авто Необхідність погашення кредиту Можливість легко змінювати автомобіль кожних 3 роки
Обслуговування ТО за власний кошт Три ТО у подарунок*
 

ПЕРЕВАГИ ПРОГРАМИ

 
ПРОЗОРО ЗРУЧНО ВИГІДНО
Ви самі визначаєте суму першого внеску від 30% Ви легко можете змінити ваше авто на нове, яке буде найбільше відповідати вашим потребам. Ви гарантовано отримуєте високу вартість вашої Тойота після закінчення програми фінансування.

* Під подарунком мається на увазі можливість придбання послуг з ТО за ціною 1 грн. з ПДВ кожне в офіційному дилерському центрі Тойота в Україні, де ви придбали авто за програмою Тойота Легко. Пропозиція розповсюджується виключно на регламентні роботи з ТО, та не включає вартості демонтажу/встановлення наявних додаткових аксесуарів (що можуть потребуватися при ТО), усунення виявлених поломок тощо. Пропозиція не містить обмежень за строком, за більш детальною інформацією звертайтеся до офіційних дилерів Тойота. Не є офертою.

 

УМОВИ ПРОГРАМИ "ТОЙОТА ЛЕГКО". ОБИРАЙТЕ НАЙКРАЩИЙ З ВАРІАНТІВ

 

Залишити автомобіль Обміняти2 свій автомобіль на новий Продати авто дилеру
Для цього виплатіть залишковий платіж (30% або 40%) або ж просто продовжте термін фінансування. Обирайте нову Тойота, яка через 3 роки буде найбільше відповідати вашим потребам. Ще на моменті придбання авто ви знатимете ціну, за якою дилер Тойота зможе викупити ваше авто. Зазвичай, це 70% від повної вартості . Залишок по кредиту в розмірі 30% або 40% виплатить дилер, а ви отримаєте різницю.
 

2 Заздалегідь узгоджена з Вами вартість Вашого автомобіля приймається в залік вартості автомобіля, який Ви плануєте придбати.

ПОРІВНЯННЯ УМОВ ТОЙОТА ЛЕГКО ТА ТОЙОТА КРЕДИТ

Програма кредитування Toyota Легко Toyota Кредит
Вартість авто 798 445*
Щомісячний платіж, грн 10 643 19 089
Одноразова комісія, % 0 0,99
Страхування життя, % - 1,99
Загальний термін кредиту 36 36
Сума авансу, % 30 30
Відсоткова ставка, % 5,99 5,99
Додаткові витрати Комісія за операції в Держ. реєстрі – 750 грн
Страхування КАСКО у партнера програми**
Страхування Цивільної відповідальності
Інші умови*** Ви можете отримати «Авто в кредит» на наступних умовах: максимальний строк – до 36 місяців, максимальна сума кредиту – до 2600000 грн., процентна ставка – від 5.49% до 6.99% річних. Реальна процентна ставка становить від 17,85% річних. Ви можете отримати «Авто в кредит» на наступних умовах: максимальний строк – до 84 місяців, максимальна сума кредиту – до 2600000 грн., процентна ставка – від 0.01% до 8.99% річних. Реальна процентна ставка становить від 20,17 % річних.
 

ЯК ОБМІНЯТИ СВОЄ АВТО НА НОВЕ

Дилер визначить вартість вашого автомобіля 
За належного стану вона може сягати 70% від початкової вартості.

Сплачуйте залишковий платіж 
Насправді, залишок в 30% або 40% за старе авто за вас сплатить дилер, а решта від його вартості вже буде зарахована як перший внесок за ваш новий автомобіль. 

Насолоджуйтесь вашим новим автомобілем 
Решту вартості автомобіля ви можете сплатити, знову скориставшись програмою Тойота Легко або іншими фінансовими програмами Тойота.

!
До порівняння можна додати лише 3 автомобіля