Мотор-Олви:Главная страница

Краткая справка Новости и акции Персонал Служба по работе с клиентами О «Тойоте» Контактная информация

Тойота Центр Кропивницький «Мотор-Олві» отримав Премію Toyota Ichiban 2020

 

20 липня 2020 р. — Супер-новина: розпочато приймання замовлень на новий Hilux🔥 Міцний та потужний пікап, що просто створений для ваших активних подорожей та сміливих захоплень! Станьте першим, хто керуватиме легендою.


26 червня відбулася урочиста церемонія нагородження Тойота Центр Кропивницький «Мотор-Олві» премією Ічібан. В цьому році це була онлайн зустріч з представниками Toyota Motor Europe. Для всього колективу «Мотор-Олві» цей день став справжнім святом. Вся команда разом з керівним складом Тойота Україна на чолі з президентом Юкічі Маруяма прийняла участь в урочистому нагородженні.


ЇЇ присуджують щорічно у рамках окремої програми компанії «Тойота-Мотор-Європа» (ТМЕ) на підтвердження високих результатів роботи дилерів Toyota у Європі за рівнем задоволеності клієнтів. Назва премії «Ichiban» походить від японського виразу «Okyaku sama Ichiban», який можна перекласти як «клієнт перш за все». Слово «Ichiban» означає «перший», або «номер один», а дилери-переможці — найкращі у своїй країні за результатами діяльності у сфері реалізації та післяпродажного обслуговування автомобілів.